Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fritos Scoops! Corn Chips Regular 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Sensible Portions Garden Veggie Straws Sea Salt Vegetable and Potato Snack, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
  • Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.96/oz
  • Herr's Kettle Cooked Classic Lattice Cut with Sea Salt Potato Chips, 7 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.76/oz
  • Pringles Snack Cups Original Potato Crisps, 0.67 oz, 12 count
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Tortilleria Mi Niña Olive Oil Sea Salt White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Siete Squeeze of Lime Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.10/oz
  • PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Herr's Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Calbee Harvest Snaps Caesar Flavored Crisps, 3.3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.28/oz
  • Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
  • LesserEvil Real Organic Cheddar Light and Fluffy Corn Puffs, 0.6 oz, 10 count

    Open Product Description
    $10.49
    $1.75/oz
  • Herr's Kettle Cooked Cracked Pepper & Sea Salt Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Tortilleria Mi Niña Organic Blue Corn Sea Salt Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Zack's Mighty Sea Salt Organic Avocado Oil Tortilla Chips, 7.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.80/oz
  • Biena Sea Salt Chickpea Snacks, 5 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $1.16/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Fritos Flavor Twists Corn Snacks Honey BBQ Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.50/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Biena Chili Lime Flavored Edamame High Protein Supersnack, 4.75 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.29
    $1.11/oz
  • Herr's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
  • PopCorners Popped-Corn Snacks White Cheddar Flavored 7 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Pita Chips, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Rallini Red Pepper Flavor Taralli, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Stacy's Baked Pita Thins Five Cheese Flavored 6 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.71/oz
  • Stacy's Baked Pita Thins Sea Salt 6 3/4 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79
    $0.71/oz
  • Siete Hint of Serrano Sea Salt & Vinegar Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
  • Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Terra Sweets & Beets No Salt Added Real Vegetable Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.95/oz