Grab fresh, ready-to-eat sandwiches and wraps made with premium deli ingredients. Choose from half subs featuring ham, turkey, or roast beef, flavorful grilled chicken or tuna salad wraps, and warm strombolis for a quick lunch or dinner.

Filter Results

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Store Prepared Chicken Salad, Half Sub - Sold Cold, 9 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Store Prepared Chicken Salad, Half Sub - Sold Cold, 9 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Store Prepared Chicken Salad, Half Sub - Sold Cold, 9 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz