All campaign items

  • Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.35/oz
  • Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.96/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Mix Pantry Size, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.43/oz