All campaign items

  • Pringles Snack Cups Original Potato Crisps, 0.67 oz, 12 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Mix Pantry Size, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.43/oz
  • Town House Pita Everything Oven Baked Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz