All campaign items

  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.48/oz
  • Club Multigrain Crackers, 12.7 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.38/oz
  • Town House Pita Everything Oven Baked Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz